Zapraszamy na konferencję naukową

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie zaprasza na  V Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „O niepełnosprawności w świecie, kulturze i nauce”, która odbędzie się w Łazach w dniach 29 - 30 maja 2015 r.

Czytaj więcej: Zapraszamy na konferencję naukową

Zapraszamy młodych pracowników nauki na III Konferencję naukową „Produkcja, ekonomia, zarządzanie i marketing, ochrona środowiska – jak to się robi w Wielkopolsce”

Zapraszamy młodych pracowników nauki na III Konferencję naukową „Produkcja, ekonomia, zarządzanie i marketing, ochrona środowiska – jak to się robi w Wielkopolsce”

 

Organizator:
1.    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie:
Instytut Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Studenckie Koło Naukowe Marketingu
i Badań Marketingowych „Anova”
2.    Dział Promocji, Rozwoju, Praktyk i Staży PWSZ w Gnieźnie

Miejscowość: Gniezno
Województwo: wielkopolskie
Okres realizacji: 29 maja 2015 r.
Zasięg: wojewódzki
Koszt: 50 PLN

Czytaj więcej: Zapraszamy młodych pracowników nauki na III Konferencję naukową „Produkcja, ekonomia, zarządzanie...

I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Branżowa Geologia – Zdrowie – Ekologia nt. „Geoturystyka i turystyka uzdrowiskowa w regionie”

Informacje szczegółowe
Wymogi edytorskie
Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy na konferencję "Na pograniczach kultur i narodów. Kultura – sztuka – edukacja"

Szczegółowe informacje
Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy na konferencję „Zarządzanie w nowej ekonomii instytucjonalnej”

Zapraszamy na konferencję nt. „Zarządzanie w nowej ekonomii instytucjonalnej”, organizowanej w dniach 11-12 czerwca 2015 roku przez Katedrę Ekonomii i Zarządzania Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Zaproszenie
Informacje
Wymogi edytorskie
Deklaracja autora
Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy na konferencję "Zdrowie – Profilaktyka – Terapia"

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu, Instytut Fizjoterapii oraz Instytut Pielęgniarstwa zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową: "Zdrowie – Profilaktyka – Terapia" 6-7 marca 2015 roku

Informacje
Program konferencji
Wymogi redakcyjne
Formularz zgłoszeniowy

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową "Zagadnienia społeczno-ekonomiczne, polityczne, kulturalne i religijne w badaniach polskich, słowackich i ukraińskich ze szczególnym uwzględnieniem Jarosławia i jego miast partnerskich".

Szczegółowe informacje
Karta zgłoszeniowa
Wymogi edytorskie

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Sport w kulturze, medycynie i nauce.

13 - 14 czerwca 2014 r.  Kołobrzeg, Międzynarodowa  Konferencja Naukowa pt. Sport w kulturze, medycynie i nauce. Organizator:  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie.

        Celem konferencji jest zainicjowanie naukowego dyskursu na temat sportu jako dynamicznego i zmiennego kulturowo zjawiska, refleksji nad sportem oraz zacieśnienie współpracy między środowiskiem nauki, samorządu i sportu.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny.

Kontakt: Aleksandra Sajek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (94) 34 26 766 w. 25.

Termin nadsyłania propozycji wystąpień – do 15 kwietnia r. na adres e-mail :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , ostateczny termin wniesienia opłaty konferencyjnej – do 30 kwietnia 2014 r. Więcej informacji na stronie  www.pwsz-koszalin.pl